# ETHBrno a CryptoDamsky

By [cryptodamsky](https://paragraph.com/@cryptodamsky) · 2021-10-20

---

Ahoj, já jsem damsky. Na [**youtube**](https://www.youtube.com/channel/UCp1uzKebERLIyxzJexq0bCA), mě můžeš najít pod nickem CryptoDamsky, kam brzy začnu házet videa z krypto světa a mohl jsi mě potkat i na Brněnské konferenci [**ETHBrno**](https://ethbrno.gwei.cz/predchozi-rocniky/2021), kterou jsem společně s pár super lidma pořádal. Na první konferenci to byl docela nářez, to musím uznat. Je možné, že jsi ode mě četl i [**článek**](https://medium.com/gweicz/d%C5%AFraz-na-decentralizaci-20721e936b04), kde se snažím dbát na důležitost decentralizace v krypto světě, i mimo něj.

ETHBrno
-------

Rád bych se k něčemu doznal. Mé počátky v kryptu nesahají nějak extra daleko, je to defakto rok a půl, co jsem pořádně zabřednul do krypta. Mám v plánu v tom pokračovat, to je jasný. Co se týče ETHBrno, je to moje první konference o kryptoměnách, na které jsem kdy byl a první konference, kterou jsem pořádal. Ve finále musím uznat, že je to pro mě obrovská čest. Mnohdy jsem se na internetu setkával s pohnutkami na ethereovou komunitu, neustálé narážky, či toxické btc maxíky a upřímně jsem nevěděl, kde pravda leží. Ovšem když jsem z mnoha úhlů mohl vidět, jaká je atmosféra na ethbrno, nestačil jsem se divit, jak skvělá komunita lidí existuje okolo Etherea a vším s tímto projektem spojeným.

Ve finále jsem zjistil, že nejde ani tak o to, jestli je to okolo Etherea nebo jinýho krypto projektu. Došlo mi, že pouze stačí respektovat cizí pohled na věc a to je vše, opravdu vše co je potřeba udělat. Vést debaty, argumentovat, nebo sdílet svůj názor je cílem komunikace mezi lidmi a jsem příjemně potěšen, že tohle přesně na konferenci probíhalo. Velké poděkování patří všem, kteří na konferenci dorazili a těším se na další setkání a ročníky.

![](https://storage.googleapis.com/papyrus_images/944d2e7861192ff792e16265476262e25541a19e511c2b22b11491b3158b964e.jpg)

Co tady ten obrázek dělá? Nic extra, jen mám rád avokáda

CryptoDamsky
------------

Jak jsem již psal v článku o decentralizaci, jednou z mých priorit je zůstat decentralizovaný, pro mě to znamená hodně cestovat, mít vícero příjmů, rozhodovat o tom, kde, kdy, jak budu trávit čas a co budu dělat se svými financemi bez omezení autonomie a soukromí.

V dnešních dnech mě zaměstnává tvorba videí pro krypto komunitu v angličtině i češtině, které jsem se rozhodl dělat. Chybí mi totiž na českém youtube víc obsahu o defi, daos, nfts apod. Píšu různé články, jak v angličtině tak v češtině pro různorodé projekty v krypto světě. V případě zájmu se neváhej ozvat! Rád prozkoumávám nové projekty a zkouším nové věci, proto když se dozvíš o něčem zajímavým, pokud mě to zaujme také, rád o tom udělám nějakej obsah nebo navážu spolupráci.

Kam směřuje můj youtube kanál, nebo tenhle medium blog, si netroufám odhadnout, vím ale, že moje hodnoty zůstávají stejné. Zakládám si na svobodě, autonomii, volném trhu, decentralizaci a v neposlední řadě, radosti.

[https://twitter.com/CryptoDamSky](https://twitter.com/CryptoDamSky)

---

*Originally published on [cryptodamsky](https://paragraph.com/@cryptodamsky/ethbrno-a-cryptodamsky)*
