# Де брати дропів, скільки платити, що говорити?

By [LERCHUK](https://paragraph.com/@lerchuk) · 2023-05-22

---

**Терміни:**

> **_Дроп_** - людина на яку потрібно зробити акаунт чи пройти КУС.

> **_КУС_** - верифікація особи за допомогою документів і селфі.

> **_Дроповод_** - людина яка шукає вам дропів за винагороду.

> **_Дроповод з вулиці_** - незнайома або знайома людина яка може комунікувати з великої кількості людей, наприклад начальник цеху на заводі чи воділа автобуса Київ-Варшава.

**Я розділяю дропів на 6 груп:**

**1.Родичі та близькі друзі (Все робите самі)**

Це група дропів з якими найлекше домовитись і які точно вам не відмовлять, але їм треба довго і нудно пояснювати що це за тємка і чого на ній люди багатіють.

Говоріть правду як є, приклад - _"Є платформа яка запускає крипто-стартапи, інвестувати в ті стартапи хочуть близько мільйона інвесторів а стартап порівно розділяє інвестицію 5 мільйонів баксів на 10000 інвесторів, а сама платформа Coinlist допомагає провести справедливе розділення між інвесторами а саме рандомно роздає номеркі від 1 до 1000000 і тому кому попадуть номеркі нижче 10000 той і буде інвестором в стартап, а моя задача зробити найбільше акаунтів щоб мати більший шанс попасти в ті перші 10000 номерків, але простої реєстрації акаунтів на COINLIST мало і треба ще пройти КУС-верифікацію особи"._

**_І обвязково розкажіть скількі іксів дали FLOW SOLANA IMX MINA, я завершував розмову завжди іксами))_**

На рахунок оплати за КУС є декілька варіантів які друзі і родичі обирають самі:

*   Якщо акаунт виграє в токенсейлі то плачу 100баксів відразу
    
*   Або віддаю 5% токенів якщо акаунт виграє в токенсейлі
    
*   Або пропоную інвестувати 50% якщо акаунт виграє в токенсейлі
    

Тут все грає на довірі, навіть ті друзі які вам відмовили в проходженні КУС відразу почнуть дзвонити коли дізнаються що комусь із спільних знайомих ви зарядили 100 баксів за просто так. І тому ця група найкраща для перших 50-100 акаунтів.

**2.Друзі і родичі близьких друзів (Дроповоди)**

Коли я повністю закрив першу групу "Родичі та близькі друзі" вже було близько 70 акаунтів, пройшло декілька токенсейлів і багато хто отримав свої 100 баксів, ось тоді мені було легко вговорити моїх близьких друзів стати "Дроповодами" і вже вони домовлялись з своїми знайомими і родичами зарееструватись на Coinlist.

Як саме вони оплачували КУС я нецікавився але варіанти оплати "Дроповодам" були такі:

*   Я плачу за кожен КУС 400-600 грн в залежності від ситуації, акаунт належить лише мені і інвестую лише я
    
*   Або я віддаю 5% токенів якщо акаунт виграє в токенсейлі
    
*   Або "Дроповод" інвестує 50% якщо акаунт виграє в токенсейлі
    

Тут також все грає на довірі, якщо ви не будете брехати і чесно віддавати 100 баксів чи давати зайти на 50% в стартап то Дроповод буде приводити вам ще більше дропів бо тут є шанс "нормально заробить баблішка".

**3.Дроповод з вулиці (воділа автобуса Київ-Варшава)**

Цей варіант актуальний коли вже закінчились друзі і родичі та родичі і друзі друзів. Цей варіант займає більше часу бо спочатку треба знайти "Дроповода з вулиці" а потім його навчити що говорити дропам. Тут про довіру говорити не будем, тут просто треба домовитись про хорошу ціну і обговорити всі нюанси:

*   Оплата за пітверджений КУС 400-600грн
    
*   Інколи потрібно пройти КУС 2-3 рази
    
*   Якщо КУС забракували то грошей не плачу
    
*   Гроші плачу лише після пітвердження КУС в кабінеті Coinlist
    

Цим методом я користувався після 200+ акаунтів, для мене цей метод крайній випадок, тому що кількість бракованих КУС вже дійшла до 9 з 10 а це великі росходи на спалені проксі. А ще літом 2021 кількість бракованих КУС була 2 з 10, це можна пояснити тим що дропам не кажуть куди їх рееструють і вони попадають на повторну реестрацію до вас. Тому говоріть всім своїм Дроповодам щоб не брехали і чітко називали дропам що рееструють їх на COINLIST.

**4.Купити послугу КУС на ОТС (не раджу)**

Хороший спосіб зекономити собі час і нерви але це тілкі до того моменту коли почнуть прилітати бани акаунтів. Ціни на послугу КУС на ОТС приблизно 10-20 баксів. Важко потрапити на чесного продавця КУС який буде давати справжніх дропів а не дропів з "мальованими документами", також ви ніколи не дізнаєтесь чи дійсно пачка справжніх дропів пройшла КУС через власні мобільні телефони з відключеним вайфай. Також буде багато спорів з продавцем на рахунок пітвердження КУС - продавець може доводити що його дроп ніколи раніше не рееструвався на коінліст а по факту дроп вже 10тий дуплікат робить, а також наприклад продавець може надати 10 дропів і всі вони пройдуть КУС з 2-3 мобілок в 1 кімнаті гуртожитка які сидять на одному вайфай, в такому випадку бан буде якщо не відразу то через деякий час і ви просто марно витратили гроші. Тому цей метод я нераджу, я його описав щоб всі знали нюанси які вас чекають в цьому методі.

**5.Купити готовий акаунт+пошта+проксі (не раджу)**

Метод не кращий ніж купувати послугу КУС, вам продають готовий пакет "акаунт коінілст+пошта+проксі", ціна на ОТС за нормальний(чесний) акаунт 30-50 баксів, обовязково купувати через гаранта і лише в продавців на яких вже є відгуки.

Чому цей метод теж вам непідходить:

*   нема інформації як проходили КУС ( приклад з гуртожитком в методі 4)
    
*   нема впевненості що дроп справжній, є багато "ОТРІСОВКІ"
    
*   багато акаунтів рееструють на дітей менше 18 років, метод діє близько року, але такий акаунт проживе до першого токенсейлу а далі бан
    
*   акаунт можуть забрати назад якщо ви недосконало захистили його
    
*   ну і а якщо акаунт продають без проксі то це в більшості випадків бан
    

**6.Самому шукати незнайомих дропів. OLX, Instagram, блогери. (найбільша моя помилка)**

Спочатку цей метод здається найкращим і найефективнішим, бо нетреба обзвонювати всіх друзів і родичів а можна просто рееструвати незнайомих людей. Була у мене сторінка в інстаграмі з таргет рекламою і рекламою у блогерів, був телеграм канал з налаштованою рекламою. Вся ця робота дійшла до знищених нервів, витраченої купи часу, витрачених бабок на проксі і рекламу. Більшість дропів, а саме 9 з 10, які зараз йдуть на вашу рекламу це "дурачкі" які зарееструвались у когось 1 раз за 200грн і тепер бігають по всіх і думають що проканає ще пару раз заробити 200грн. Коли у мене ще статистика була 2 з 10 дублікати я так задовбався сидіти спілкуватись з людьми у діректі що посадив "Дроповода з вулиці" за реестрацію дропів з інстаграму і телеграму. Спочатку все було нормально а потім цей "дурачок" почав брехати людям що реестрація неуспішна і неплатив гроші а з мене гроші брав бо реестрація успішна, А закінчилось все тим що ці дропи яким він збрехав пішли регатись через інших Дроповодів, бувало таке що за день по 3 рази приходив лист про дублікат, і по факту 90% всіх акаунтів пішли в бан. Тому висновок такий - "Дроповод з вулиці" має вам постачати лише людей для КУС а не робити готові акаунти.

**Моя порада така - обійдіть всіх родичів і друзів, зробіть перші 50 акаунтів, пройде пару токенсейлів і ваші родичі і друзі на кого попаде щасливий номерок у черзі самі почнуть вам пропонувати дропів. Коли закінчаться друзі і родичі біжіть по гуртожиках інститутів і шукайте там "Дроповодів з вулиці", студенти то найкращий варіант.**

### ВСІМ ПРОФІТУ! З ПОВАГОЮ КОМАНДА SHARK TRADE!

---

*Originally published on [LERCHUK](https://paragraph.com/@lerchuk/ydEEZpOB8iGvQlL7MW8B)*
